Sık Sorulan Sorular(S.S.S.)

  • AirNet Telekom 2015 Yılında Kablosuz Haberleşme Hizmeti Sağlayan Bilgi Teknolojileri Kurul'un dan Lisanslı (BTK) Bir ISS Firmasıdır. Yaptığı İşlemler Radyo frequency'larının nano teknolojisini kullanarak kablosuz haberleşme sağlamaktır.

  • Airnet Telekom Çağımızın En Güvenli, En Hızlı Teknolojilerini Kullanarak İnternetin Ve Haberleşmenin Erişemediği Yerlerde Size Kolaylık Sağlamaktadır. Güvenli Ve Hızlı İnternet'i Uygun Fiyatlara Kullanabilmek İçin Bir Çok Kullanıcımız Gibi Sizde Bizi Tercih Edebilirsiniz.(Yaşamın Olduğu Heryerdeyiz.)

  • Kablosuz Frequency 'ı Yayınını Yapan Cihazların Arka Planlarında ISS Lisanslı Firmaların Güvenlik Duvarları Bulunmaktadır. Bu Güvenlik Duvarları Üst Düzeyde Sağlanıldığı İçin Herhangi Olumsuzluk Söz Konusu Değildir.

  • Haberleşme Sektörünün Bağlı Olduğu Bilgi Teknolojileri Kurulu (BTK) Uygun Gördüğü Kurallar Ve Kanunlar Çercevesine Uyan Firmalara Bu Hakkı Sağlamaktadır. Kullanılması Gereken Frequency'ları Yine (BTK) Belirlemektedir. Lisanslı Tüm Firmalar (BTK)'nın Resmi Lisans Sorgulama Bölümünde Yayınlanmaktadır. ISS Firmalarının Resmi Faliyet Bilgilerine Buradan Ulaşılabilmektedir.